3 põhjust, miks peaksid õppima digiturunduse juhiks!

Digiturunduse spetsialiste otsitakse üha rohkem. Miks aga peaksid õppima digiturundust või kas seda üldse vaja on?

Muide, MOST Ärikoolis õpetavad oma ala eksperdid, kelle käe läbi on võimalik õppida selgeks põhitõed digiturunduse teemadel. Tulles tagasi enne esitatud küsimuste juurde, siis…loe edasi ja saad neile vastused!

  • Üha rohkem inimesi veedab aega internetis, seega – ole ka ise seal, kus on sinu potentsiaalne klient!

Pole ehk uudis enam kellelegi, et internet on võtnud võimust – iga vaba hetke veedab inimene internetis surfates, sh Facebooki või Instagramis scrollides ja uudiseid lugedes. Kasuta seda võimalust ära – otsi kontakti oma sihtrühmaga ja ainuõige viis selle leidmiseks on täna ennekõike internetis, kuna paljud meist veedavad aega just selles keskkonnas.

  • Inimesed poodlevad üha rohkem e-poodides!

Peab paika, et inimesed on interneti tõttu muutunud laisaks ja toidu- või riietepoodi minek tundub ju omaette katsumus. Seepärast nauditaksegi seda, et lemmikbrändi rõivad saab osta e-poest või koju tellida lausa kilode viisi toitu, ise neid vedamata. Tundub ju mõnus? Seepärast tasubki mugavusele tähelepanu pöörata – mida mugavamaks inimesele kõik tehakse, seda suurema tõenäosusega ta Sinuni tee ka leiab. Mõtle sellele. 

  • Kui Sind pole internetis, siis…

Bill Gates on öelnud kuldsed sõnad: “If your business is not on the Internet, then your business will be out of business.” Me oleme sellega täiesti päri! Üha enam uuritakse, analüüsitakse ja otsitakse rohkem infot ettevõtte tegevuste kohta. Ja kui ettevõttel puuduvad sotsiaalmeedia kanalid, sh järjepidev tegutsemine, siis seda väiksema tõenäosusega keegi ka just selle konkreetse teenusepakkuja või tooteomaniku juurest ostab.

Muidugi on neid põhjuseid kümneid ja kümneid, kuid täna tõime välja need kolm: jälgi oma kliendi tegutsemisviisi, keskendu mugavusele ja tee ennast digimaailmas nähtavaks!

 

Loe lisaks MOST Ärikooli digiturunduse juhi kursuse kohta SIIT

Järgmise blogipostituseni!