Loo oma uus karjäär MOST Ärikooliga

Karjaarikeskus

Iga digispetsialist kunagi oli algaja, kellel puudusid kogemused ja portfoolio. Teame, kui hirmus on uuel alal tööle asuda, seega oleme välja töötanud tööhõiveprogrammi. Iga MOST-i ärikooli lõpetaja saab pöörduda meie karjäärikeskusesse ja meie aitame leida tööd, praktikat või iseseisvaid projekte.

Meie programm toimub kolmes etapis

Valime praktikat

Praktika– on suurepärane viis uute kogemuste saamiseks ja reaalsete keisside peal praktiseerimiseks. Teete koostööd kliendiga, mille eest saate tasu ja tulevikus võimalust täiskohaga töötajaks saada. Praktika saamiseks on vaja:

 1. Edukalt sooritatud test peale lõpueksamit. Pole hullu, kui ei saanud hakkama. Alati annab tugevdada oma teadmisi ja uuesti proovida.
 2. Saada kutset privaatsesse vestlusesse. Kui olete edukalt testi läbinud, meie karjäärijuht kutsub teid privaatsesse vestlusesse Telegramis. Kus me regulaarselt avaldame uusi töökohti ja projektide kohta informatsiooni.
 3. Valida endale meelepärane projekt. Seejärel meie sõlmime kolmepoolse lepingu, teie, kooli ja tööandja vahel. Praktika ajal meie kuraator valvab ja aitab teid raskuste korral.

Kasvukaardi koostamine

Peale praktikat karjäärijuht kutsub sind individuaalsele kohtumisele. Selles etapis on oluline aru saada, kumb töö formaat teile paremini sobib ja mis on teie ootused tulevasest tööst. Võib-olla olete alati unistanud iseseisvalt töötada või vastupidi teil on meeles täiskohaga elukutse. Arvestades kõiki soove koostab meie juht teie isikliku kasvukaardi. Selleks on vajalik teada:

 • Millised on teie oskused ja milliseid instrumente juba valdate?
 • Mida püüdlete?
 • Kuidas teie praktika läinud?

Peale seda teil on samm-sammult plaan valmis, kuidas oma unistuste töö juurde, punktist A punkti B jõuda.

Otsime tööd

Selle etappi peal meie otsime teile sobivaid töökohti. Kui Teie otsite täiskohaga tööd, siis meie:

 • Seletame kuidas kirjutada hea CV ja läbida töövestlus.
 • Kirjutame soovituskirja.
 • Ühendame Teid tööandjaga.
 • Aitame töölepingut koostada.

Kui Teie soov on iseseisvalt tööd alustada, siis meie:

 • Valime välja teile sobivad projektid.
 • Seletame kuidas ametliku raha teenimiseks avada ettevõtte kontod või FIE.
 • Aitame teha veebilehe, visiitkaardi ja aitame ka portfooliot koostada.

 

Kui olete MOST-i ärikooli lõpetaja (mis iganes voog alates 2015.aastast) ja otsite tööd, võtke meie karjäärijuhiga ühendust marina@most.ee või täitke vorm.

Otsin tööd

kui teil on mingeid eelistusi teemade alal siis kirjutage need siia

Töötaja otsimine