MOST Ärikooli 2021. aasta kokkuvõte

MOST Ärikoolil on olnud meeliülendav ja tegus aasta – meil on siiralt hea meel, et oleme jõudnud üha rohkemate inimesteni ja tänu koostööpartneritele laiendanud oma ulatust veelgi. Kindlasti ei osanud me arvata, et 2021. aasta tuleb niivõrd teguderohke ja selle üle oleme täna väga õnnelikud!

Meie lektorid – kui ei oleks neid, siis ei eksisteeriks ka MOST Ärikooli. On tore näha, et meie õpilased on tänulikud lektorite eest, kes reaalselt annavad edasi oma teadmisi läbi teooria ja praktiliste tööde. Õpilased naudivad loenguid ja ei karda oma mugavustsoonist väljuda. 

Aastal 2021 viis MOST Ärikool läbi 32 kursust. Arvestades, et kursused kestavad kuid, siis oli MOST Ärikooli kollektiivi jaoks tegemist toreda väljakutsega. Ja me armastame väljakutseid! Pole paremat tunnet, kui näha, et ühe digiturunduse õppe järele on tunglus niivõrd suur. Ja mis on veel parem – et meid leitakse, märgatakse ning soovitakse just meie koolis õppida. See tänutunne, mis meid valdab, on kirjeldamatu.

Teadmine, et ühe aasta jooksul lõpetab kursuse paarkümmend õpilast, annab lootust parandada digimaailma kvaliteeti ja laiendada ettevõtete kasvu veelgi. Mõne jaoks oli õpe MOST Ärikoolis karjäärihüppeks, teisel aitas kursus olemasolevaid teadmisi täiendada. 

MOST Ärikoolis me lihtsalt ei õpeta, vaid aitama ka leida oma suuna ning abistame karjäärivalikutega. Teame, et iga digiturundaja on ju olnud kord algaja, kel puudusid kogemused ja portfoolio. Selleks oleme loonud MOST Karjäärikeskuse – meie karjäärinõustaja Marina abistab igat lõpetajat töö leidmisee, praktika või erinevate projektidega. Karjäärikeskuse kohta saad rohkem lugeda SIIT.

Aastalõpp on ideaalne võimalus võtta kokku möödunud aasta ja tänada igaüht, kes on andnud oma panuse MOST Ärikooli edendamisele. Hea MOST Ärikooli tegevjuht, õppekorralduse spetsialist, karjäärinõustaja, PR ja turundusjuht, sisulooja, administraator, people partner, õppetööaudiitor, noorem kuraator ja muidugi kõik lektorid – SUUR AITÄH, et olete meiega. Väärtustame teist igaüht!

Meie PR ja turundusjuht Erki Tammleht võtab aasta kokku aga järgmiselt: “Kokkuvõtlikult võib öelda, et 2021. aasta on olnud MOST Ärikooli vaates kiire arengu, kvaliteeditõusu ja partnersuhete aasta. Mida see tähendab? Seda, et kuulame oma õpilaste tagasisidet ja ettepanekuid koolituste vormi ja sisu osas. Oleme teinud muudatusi koolituste sisus ja vormis ning palganud ka mitmed uusi lektoreid, kellest osa on end juba tõestanud aasta lektori valimistel kõrge skooriga. Partnersuhete all peame silmas erialaorganisatsioone ja liite, kuhu soovime anda suurema panuse omalt poolt, tõstmaks digiturunduse taset Eesti turul. MOST Ärikool on muidugi nagu Tallinna linn, mis ei saa iial valmis ja palju tegevust jääb ka 2022. aastasse, aga selle osa võtame kokku juba aasta pärast. ;)”

MOST Ärikool soovib kõigile õpilastele ja koostööpartneritele mõnusat aasta lõppu ja teguderohket uut!