TAGASISIDE

Karoliina Zeier:

“Osalesin MOST Ärikooli tasuta infotunnil ning mõne aja pärast alustasin juba sotsiaalmeedia spetsialisti kursusel. Kui esimestel sissejuhatavatel loengutel tundsin end nagu kala vees, siis üsna pea, hilisemates loengutes, tekkis tunne, et ma ei tea ikka mitte midagi! Minu õnneks olid oskuslikud lektorid, õppematerjalid ja koduste ülesannete tegemine suurepäraseks toeks, kuidas õpitu kiiresti käppa saada! Lisaks oli minu jaoks oluline oma nõrkade ja tugevate külgede taipamine. Näiteks  sain aru, et olen üsna osav sisulooja, kuid nigel strateeg ja analüütik. MOST-i kursuselt sain kinnitust oma varasematele teadmistele ning õppisin ka väga palju juurde!”

Sandra Pärnits:

“MOST Ärikoolis on palju kasulikku tugimaterjali. Väga positiivsena tooks esile sotsiaalmeedia postituste selge jaotuse erinevate teemade vahel ning sisuplaani kasutamise. Sellisel moel tõuseb postituste kvaliteet ning need muutuvad palju huvitavamaks ka jälgijate jaoks. Puhta boonusena hõlbustab see sisuhalduri tööd märkimisväärselt, andes mitme eelseisva nädala kohta selge ülevaade ja töö lausa lendab selle peale.”

Kaire Taberland:

Liitusin kursustega, et tõsta Eesti Riikliku Sümfooniaorkestri turunduse taset ja olla oma kolleegidele toeks. MOST koolitusest on olnud ääretult palju kasu, et turundus oleks terviklik tegevus. Et kommunikatsioon kirjutada sihtrühmale arusaadavalt ning sisuliselt huvitavana. Koolitus oli meeletult mitmekülgne ja hariv. Tegin juba töös oleva kodulehe ümber, et see oleks tarbijasõbralikum, info lihtsalt leitav ning ka tarbitav.

Tene Link:

MOST kursus oli väga äge. Lõpp läks järjest tõusvas tempos ning see, et veebipõhisena ning asukohast sõltumatult saab õppida on lihtsalt super. MOST kursus avas mu silmad, kui palju ma elus olen digitööde eest üle maksnud ning kui vähe teenusepakkujad on oma tööst üldse reaalselt teadnud. Parim mida omandasin on see, et MOST metoodika järgi koostatud strateegia ning planeerimine on osad, mis toovad reaalset tulu.

Kristi Roosimägi:

“MOST Ärikoolist sain head teoreetilised teadmised digiturundusest tervikuna – millised vōimalused üldse on ja mida vōimalik ka edaspidi kasutada. Samuti sain ise praktiliselt läbi proovida selliseid asju, mida tavapäraselt ei tee, näiteks maandumislehtede ja vestlusbottide tegemine. MOST Ärikoolis olid toredad lektorid ja kursusekaaslased!”

Kristel Taal:

“MOST ärikoolis õppisin sotsiaalmeedia spetsialisti kursustel eesmärgiga seda hilisemalt oma ettevõttes rakendada. Kursused on piisavalt pikad, et omale kõik ka reaalselt selgeks saada. Iga äriprotsess, mida loengus käsitleti, lõppes kohe ka kodutööga – see hoidis hea rütmi sees. Väga meeldis, et kõik teoorias omandatu tuli kohe praktikas läbi teha ning seeläbi kinnistus teadmine. Väga meeldisid praktikutest lektorid, kes reaalselt teadsid igale küsimusele vastust. Lisaks kui tekkis küsimus, siis seda võis esitada läbi Telegram vestluse ning vastused tulid üsna kiirelt. Kõrgelt hindan seika, et diplomi saamiseks tuli sooritada lõputöö ning see sidus kõik oskused kokku tervikuks ning tegi saavutuse kohe praktiliselt rakendatavaks.
Ah jaa – väga meeldis, et kursused olid online-s ja ei pidanud kuhugi ekstra kohale sõitma. Lisaks kursustel omandatu sai ka sundkorras omale esitlusoskuse ja mõne tarkvara kasutamise selgeks.” 

Lisanna Mark:

Läbi Töötukassa valisin loomulikult koolituse, mis tundus kõige terviklikum ja mahukam, et saaks võimalikult palju infot enda varasemate teadmiste täiendamiseks. Koolituselt sain ma lisaks uutele teadmistele ka kindlasti enesekindlust juurde. Olles värskete teadmistega ja õppimisprotsessis sees, julgesin esimest korda (koolituse keskel) kandideerida ka ühte sotsiaalmeedia- ja digiturundusagentuuri tööle. Sain töö ja olen äärmiselt õnnelik selle üle! Ma ei tea, kas minu tee oleks jõudnud sinna agentuuri nii kiiresti ilma koolitusel osalemata…Lisaks tahaks kiita kõiki ägedaid lektoreid, kes silmad särades teevad oma tööd ja jagavad oma kogemusi ja teadmisi!”

Reelika Bergmann:

“Mulle meeldis MOST Ärikool just eelkõige lektorite soojuse ja abivalmiduse pärast. Seda oli igas loengus tunda, et meiega tahetakse päriselt tegeleda. Kõigi õpilaste tulemusi vaadati individuaalselt nende kogemuse ja arengu järgi. Olen väga tänulik, et lektorid suutsid minusse eneseusku süstida, kui olin endas kahtlev. Meil sai alati ka korralikult nalja! Iga kool on oma õpetajate nägu ning MOST Ärikool on kindlasti üks ägedamaid võimalusi enda teadmisi täiendada!”